Skip to main content

O klinice

Naszym celem było wykorzystanie najlepszych doświadczeń i stworzenie miejsca, które zapewnia pacjentom na miejscu leczenie na światowym poziomie z użyciem najnowszych zdobyczy medycyny w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wykorzystanie
najlepszych doświadczeń

Naszym celem było wykorzystanie najlepszych doświadczeń zebranych przez doktora Jacka Zdybskiego z Klinik w Anglii, Niemczech, Irlandii, USA i Polski i stworzenie miejsca w Ostrowcu, które zapewnia pacjentom na miejscu leczenie na światowym poziomie z użyciem najnowszych zdobyczy medycyny w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Z biegiem lat, zespół lekarski poszerzał się i dochodzili kolejni dermatolodzy: Piotr Parcheta i Artur Wrona, którzy wnosili swoje doświadczenia i poszerzali możliwości leczenia.

Praktykujemy indywidualne podejście do pacjenta, szanujemy czas pacjentów, a dzięki wyposażeniu i personelowi oferujemy wszystkie usługi dermatologiczne, które są dostępne w nowoczesnej dermatologii. Od 2006 roku prowadzimy badania kliniczne nowych preparatów w zakresie AZS, łuszczycy, łysienia plackowatego, bielactwa, trądziku i innych, pomagając w ten sposób wielu pacjentom oraz przyczyniając się do rozwoju światowej medycyny.

ZESPÓŁ

SYLWETKI WŁAŚCICIELI

Jacek Zdybski

Właściciel i założyciel Kliniki Zdybski, która powstała na bazie niewielkiego gabinetu dermatologicznego prowadzonego od 2007 roku w Ostrowcu. Ukończył medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2001 roku.

Posiada tytuł doktora nauk medycznych – rozprawa doktorska na temat wpływu zabiegów z medycyny estetycznej (toksyna botulinowa i kwas hialuronowy) na jakość życia pacjentek.

Iwona Zdybska

Współwłaściciel Kliniki Zdybski i dyrektor finansowy. Ukończyła Uniwersytet w Lincoln na studiach dziennych w Anglii, gdzie otrzymała tytuł Magistra Zarządzania.

Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku: Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych. W Klinice odpowiedzialna za dział finansowy. Na co dzień optymistka, lubiąca planować.

Nasza misja

Światowa dermatologia dostępna lokalnie. Chcemy, żeby pacjenci z naszych okolic mogli mieć dostęp do najnowszych zdobyczy w dermatologii, bez konieczności dalekiej podróży

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ